Firmamız 2003 yılında Adana’da faliyete geçmiş olup, bu tarihten itibaren membran press ve cnc ahşap işleme makineleri üretimiyle, sektördeki hayatına başlamıştır. firmamız ahşap işleme makinalarının, üretim sektöründeki yeniliklere paralel bir seyir izlemek için her geçen gün teknolojisini, deneyimli ve işinde uzman personelleri ilede vizyonunu geliştirmektedir.

Firmamız 7000 m² alan üzerinde kurulu üretim, satış ve teknik hizmet birimlerini birlikte koordine etmektedir.

Makine satışlarımızın %60’lık kısmı yurt dışında, %40’lık kısmı ise yurt içinde tüketicileri ile buluşmaktadır. bugüne kadar 3000 vakum membran press ve 400 cnc ahşap işleme referanslarımız bulunmaktadır.

Firmamız, membran press makinalarında yıllık 240 adet ve cnc ahşap işleme makinalarında ise yılda 96 adet üretilecek şekilde planlayarak üretim kapasitesini arttırmıştır. ürünler ve firma ce, ıso, tse-hyb, hizmet sonrası yeterlilik, marka tescil belgelerine sahiptir. firmamız ürün kalitesi, satış sonrası teknik servis ve makine yedek parça destegi ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamaktır.

Makser 15 yıllık bir üretici olmanın yanı sıra bir mühendislik, danışmanlık ve hizmet firmasıdır. müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru tespit eder. satışta ve satış sonrasında en iyi hizmeti vermek için özenli ve hızlı hareket eder. bu esnada en ileri teknolojiden verimli şekilde yararlanarak sürekli kendini yeniler. makser’in varoluş sebebi ve felsefesi hizmet verdiği kuruluşların, hayatını kolaylaştırmak, başarılarına katkıda bulunmak, bu sayede her zaman güvenilir ve saygın kalmaktır.